Szukaj:
ŚWIAT ROZWIĄZAŃ AUTO ID
[zamknij]

Wpisz adres e-mail, by otrzymać plik:

content
ET1

Tablet Motorola ET1 Enterprise zapewnia to, na czym najbardziej Ci zależy – bezpieczeństwo, trwałość i elastyczność. Został zaprojektowany tylko w jednym celu – aby przygotować Twoje przedsiębiorstwo na niespodzianki, które może przynieść przyszłość, oraz na wszystkie wymagania klientów. Odzwierciedla bezkompromisowe podejście do przenośnego przetwarzania danych, jako jedyny tablet stworzony specjalnie dla przedsiębiorstwa.

Zaprojektowany, aby sprostać Twoim wymaganiom i zapewnić niezawodne działanie, posiada funkcje, które pomogą zwiększyć wydajność pracy od działu sprzedaży po magazyn oraz inne miejsca. Umożliwia szybszy dostęp do informacji, zaangażowanie klientów i pracę w sposób bardziej inteligentny niż kiedykolwiek. Za pomocą ET1 możesz uruchomić wszystkie niezbędne aplikacje, które pomagają Twoim pracownikom w wykonywaniu wszystkich codziennych zadań.

Biznes bez przerwy

Nieprzerwany dostęp do zasilania. Dzięki wymiennemu akumulatorowi, ładowarce z 4 gniazdami i zapasowej baterii podtrzymującej zasilanie pamięci, tablety mogą znajdować się bez przerwy w dłoniach Twoich pracowników, a nie na zapleczu biura.

Elegancki i solidny

Zaimponuj klientom eleganckim wyglądem tabletu ET1 Enterprise, który został zbudowany, aby wytrzymać uderzenia, zmiany temperatury i nieprzerwaną pracę w przedsiębiorstwie.

Aplikacje dla przedsiębiorstwa

Uzyskasz dostęp do szerokiej gamy aplikacji biznesowych zaprojektowanych dla przedsiębiorstwa i personelu pracującego w podróży. Wsparcie zakupów/porównanie produktów, planogramy handlowe, elektroniczne tablice menedżerskie, przenośne punkty sprzedaży oraz lokalizacje produktów to tylko niektóre z nich.

Współużytkowany tablet, spersonalizowane środowisko użytkownika

Dzięki funkcji logowania wielu użytkowników, tablet ET1 Enterprise może być użytkowany przez wielu współpracowników i dostosowany do ich roli i zakresu obowiązków. Co więcej, menedżerowie mogą kontrolować zatwierdzone aplikacje i czas użytkowania oraz przydzielać zadania.

Niezawodne bezpieczeństwo

Tablet Motorola ET1 Enterprise bezpiecznie przechowuje dane kart kredytowych i inne poufne informacje, zarówno w pamięci wbudowanej, jak i na nośnikach wymiennych.

Wszystko co potrzebne, aby osiągać więcej

Przenośny punkt sprzedaży umożliwiający przeprowadzanie transakcji w dowolnym miejscu, moduły skanera zapewniające dostęp do cen i szczegółowych informacji o produkcie, stacje dokujące z wieloma gniazdami oraz akcesoria do ładowania akumulatorów, wbudowane porty pozwalające na rozszerzenie możliwości i wiele więcej.

Stworzony z myślą o niezawodności

Osiągnij większy zwrot z inwestycji dzięki urządzeniu dla przedsiębiorstwa o trzyletnim cyklu użytkowania, z możliwością przedłużenia wsparcia.

Wszechstronne środowisko programowania aplikacji

Opracowane przez nas sieciowe środowisko, RhoElements, oparte na języku HTML5 i przyjazne dla programistów, ułatwia współpracownikom korzystanie z tych samych aplikacji niezależnie od urządzenia czy systemu operacyjnego. Programiści mogą w łatwiejszy sposób wdrażać aplikacje – poprzez jednorazowy zapis i uruchomienie na wielu urządzeniach, niezależnie od systemu operacyjnego.

Zarządzanie bez wysiłku

Możliwość zdalnego dostępu, zarządzania i obsługi tysięcy urządzeń, łącznie z funkcją całkowitego wyczyszczenia danych urządzenia lub jego wyłączenia w przypadku, gdy został zagubiony lub skradziony.

 

Specyfikacja
Wymiary [mm]: 130 x 25.0 x 224.0
Waga [kg]: WLAN: 0,63 kg WWAN: 0,66 kg
Technologia odczytu: Kody kreskowe 1D i 2D; fotografie; filmy; podpisy; dokumenty
Interfejsy: Dwa interfejsy USB: 1 złącze USB 2.0 OTG (złącze stacji dokującej) i 1 złącze hosta USB 2,0 (port modułu rozszerzeń); wyjście HDMI; komunikacja poprzez bazę i porty rozszerzeń; host USB 2.0 poprzez moduł rozszerzeń
Temperatura pracy [°C]: od 0°C do 50°C
System operacyjny: Android 2.3.4 wzbogacony o funkcje biznesowe; może być zaktualizowany do wersji Android 4.x
Wyświetlacz: 7 cali (178 mm), pojemnościowy; 1024 x 600; 350 NIT; szkło Corning Gorilla
Klawiatura: Wirtualna; Bluetooth
Procesor: OMAP 4 Dual Core 1GHz x 2 + DSP
Komunikacja: 802.11 a/b/g/n ; Dwuzakresowy, przełączalny przez użytkownika modem do transmisji danych; pracuje na przebiegach nośnych 4G/HSPA+lub 3G/EVDO na przebiegach nośnych CDMA; Bluetooth, wersja 2.1 z EDR; zintegrowana antena
Zasilanie: WLAN: 4620 mAh Smart Li-Ion; z możliwością wymiany przez użytkownika; funkcja szybkiego wznawiania WWAN: 5640 mAh Smart Li-Ion; z możliwością wymiany przez użytkownika; funkcja szybkiego wznawiania
Norma odporności: IP54
Pamięć: 1 GB RAM, 4 GB pamięci Flash plus 4 GB microSD (w sumie 8 GB pamięci flash)
Gwarancja: 12 miesięcy
Akcesoria: moduł skanera/czytnika MSR; moduł skanera; gumowa osłona narożna; futerał na biodro; 1-gniazdowa stacja bazowa z portem USB; 4-gniazdowa baza tylko do ładowania; 4-gniazdowa ładowarka do akumulatorów; zasilacz; kabel USB/ładujący; dwukierunkowy kabel prądu stałego; pasek na rękę; zestaw słuchawkowy; przewód zasilający prądu przemiennego; kabel prądu stałego; akumulator; możliwa do dostosowania obudowa
Inne: dostępne dla użytkownika gniazdo kart pamięci microSD (obsługuje do 32 GB pamięci)
content
Galeria produktu
Wszelkie prawa zastrzeżone ASPEKT © 2005-2016
ASPEKT sp. z o.o
ul. Męczenników Oświęcimia 40 41-922 Radzionków
NIP: 626-26-87-188 | REGON: 276 465 720 | KRS: 0000122442
tel. +48 (32) 388-08-80
fax. +48 (32) 388-08-85
e-mail: biuro@aspekt.net.pl
Mapa strony | Napisz do nas »